Navigace

Obsah

Halloween v knihovně i klubovně

Bezbariérový vstup na akci

Akce je vhodná pro děti

Halloween v knihovně i klubovně 1 Tak tohle bude "Halloween" na druhou! Ve spolupráci se Skauty Vrdy-Bučice pro vás chystáme večer plný napětí!
Těšte se na hry, úkoly, kvízy, strašidelné čtení, malování na obličej, sladké odměny a na závěr i na promítání pohádky Coco.
NEZAPOMEŇTE SI KOSTÝM!

Datum konání: 4. 11. 2022 začátek od 18:00, délka 180 minut

Místo konání: Knihovna F. V. Lorence Vrdy, Tylova 25, Vrdy, 28571

Typ akce: ostatní

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 180 minut

Tak tohle bude "Halloween" na druhou! Ve spolupráci se Skautským střediskem Vrdy-Bučice (přes ulici od knihovny, naproti kostelu) pro vás chystáme večer plný napětí!
Těšte se na hry, úkoly, kvízy, strašidelné čtení, malování na obličej, sladké odměny a na závěr i na promítání pohádky Coco.

NEZAPOMEŇTE SI KOSTÝM!

Chceme ale dětem také připomenout, že neslavíme jen Halloween, který je pro děti atraktivnější, než naše Dušičky. Miguel (Coco) slaví Dia de Muertos.

Pohádku Coco jsme vybrali nejen proto, že tematizuje jednu z forem svátku zemřelých, ale s krze prožití Mieguelova příběhu si děti mohou uvědomit, jak důležitá je rodina a vztahy v ní. Že někdy je potřeba potlačit vlastní ego. A že příběhy mohou mít šťastný konec.

Coco (2017, komedie, rodinná, USA)
Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.


Vytvořeno: 29. 10. 2022
Poslední aktualizace: 29. 10. 2022 06:24