+420 327 531 166
slavosov@c-box.cz
Naši starší žáci se opět podívají do divadla v Praze. Ať se představení líbí :-).
Děti z 1. a 2. ročníku pojedou 21.5. na výlet do Muzea loutek Chrudim. Prohlédnou si zde loutky a budou také vyrábět motýla.
Ve čtvrtek 21.5.2026 se chystáme na společné dobrodružství! Čeká nás společný výlet. Sraz ve školce NEJPOZDĚJI do 6:45. Svačinu děti dostanou ze školní jídelny. S sebou do batůžku: balíček kapesníků, pláštěnku, uzavíratelné pití, sušenku bez čokolády. Na sebe vhodné sportovní oblečení.
Přijďte si užít příjemné večery plné literatury a setkání s inspirativními osobnostmi.
Mohlo by Vás zajímat
Ekokom
Středočeský kraj
SPŽP ČR